~~aLwAyS HePsİ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~aLwAyS HePsİ~~

HePsİcİySeN DuRmA

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

muzur espiriler

2 posters
YazarMesaj
wİşNeLi_KeKiM
~~AdMiN~~
~~AdMiN~~
wİşNeLi_KeKiM

muzur espiriler Empty
MesajKonu: muzur espiriler   muzur espiriler Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 10:01 pm

Demek benimle tartışmak istiyorsun.O zaman bekle beynimi aldırayım,şartlar eşit olsun.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ayağın kaç numara?
-43.Neden sordun?
-O zaman bana ayak yapma,benim 44...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Abi bana geyik yapma,ben ördek yemeği severim.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamın biri kızmış,istemeye gelmişler.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamın birinin cinsel problemleri varmış,her gece cin görüyormuş...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Portakalı soydum,baş ucuma koydum,sakın ben uyurken yeme.

Bitkisel hayata girdik,maksat yeşillik olsun.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARV BİR KİTAPTAN ALINTIDIR DAHA DEMŞBNDEN BERİ UĞRAŞIYORUM HEPSİNİ BEN YAZDIM EMEĞE SAYGI
https://always-hepsi.1forum.biz
Tavşan_Dişlim
~~AdMiN~~
~~AdMiN~~
Tavşan_Dişlim

muzur espiriler Empty
MesajKonu: Geri: muzur espiriler   muzur espiriler Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 5:56 pm

GÜSEL OLMUŞ SAOL
wİşNeLi_KeKiM
~~AdMiN~~
~~AdMiN~~
wİşNeLi_KeKiM

muzur espiriler Empty
MesajKonu: Geri: muzur espiriler   muzur espiriler Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 6:18 pm

birşey değil tatlım
https://always-hepsi.1forum.biz

muzur espiriler
1 sayfadaki 1 sayfası